Montaż, Poradnik

Instrukcja montażu – podstawa przy pracy!

instrukcja montażu - Blog - grafika na tło - montaż schodów

Produkt, który oferujemy to schody drewniane do samodzielnego montażu. W tym przypadku ważne jest, aby przestrzegać zaleceń które pozwolą sprawnie i szybko przejść przez proces składania i montażu zamówionych schodów.

Instrukcja montażu schodów:

Dla Twojej wygody udostępniamy instrukcje montażu, które pomogą Ci w krok po kroku zainstalować nasze schody. Staraliśmy się stworzyć instrukcje, które będą jasne, zrozumiałe i sprawią, że montaż schodów będzie prosty oraz bezproblemowy nawet dla osób bez doświadczenia.

Dla każdego modelu instrukcja jest dostępna w zakładce "Do pobrania".

instrukcja montażu Blog- zdęcie do pobrania

Instrukcja montażu ma charakter poglądowy i obrazuje ogólny sposób składania niezależnie od układu zamówionych schodów. Nie przejmuj się jeżeli liczba stopni na grafikach odbiega od tej rzeczywistej. Schemat składania jest taki sam dla schodów, które mają zarówno 5 jak i 15 stopni. 

Stosowanie się do zaleceń:

Pamiętaj, aby zawsze stosować się do zaleceń opisanych w instrukcji montażu. Przeczytaj na spokojnie wytyczne i objaśnienia. Nie śpiesz się. Przeczytanie tych kilku informacji nie zajmie Ci wiele czasu. Dzięki temu unikniesz potencjalnych błędów, nerwów i stresu. Montaż schodów ma sprawić Ci frajdę i przyjemność. 

W skrócie:
- przejrzyj zawartość paczek
- przeczytaj instrukcję
- sprawdź dopasowanie elementów i zapoznaj się z systemem składania 

Informacje z kart technicznych:

Chcemy, abyś miał(a) pewność, że nasze schody idealnie pasują do Twojego projektu/domu. Dlatego udostępniamy karty techniczne z dokładnymi wymiarami i specyfikacją danego produktu. Dzięki temu masz możliwość sprawdzić, czy wybrany model schodów będzie pasował u Ciebie.

Standardowa konfiguracja nie pasuje do twojego pomieszczenia? Nic straconego! Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza "Podaj Własne Wymiary" dzięki któremu dostosujemy schody do Twoich potrzeb. Pamiętaj- oferta jest bezpłatna!

Nasze wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym majsterkowiczem, zapewniamy Ci kompleksową pomoc i wsparcie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub coś się nie zgadza, skontaktuj się z nami! Udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problemy. Chcemy, aby montaż schodów był dla Ciebie przyjemnością!

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do kontaktu!

Powiązane wpisy